גיוס אשראי לעסקאות נדל"ן

מציאת מימון לעסקאות נדל"ן אשר שנועדו להשקעה או לשימוש מסחרי, דורשת הבנה הן בשדה הכלכלי והן בתחום הנדל"ן. גיוס הון עבור עסקי נדל"ן הוא מלאכת מחשבת, המבוססת על עבודה משולבת של כלכלנים רואי חשבון, שמאים, בנקאים, מתווכים ועורכי דין. היכרות מעמיקה עם מקורות המימון השונים, הכוללים הלוואות מבנקים, מימון חוץ בנקאי ומשקיעים, מהווה יתרון עצום בדרך להשגת המטרה, בשל יכולתה ליצור תחרות ולקיים משא ומתן מתגמל.

חברת אלוני-האפט גלובל קפיטל, מעסיקה צוות של מומחים בעלי נסיון, אשר הספיקו לצבור ניסיון רב עם הצלחות מוכחות בתחום גיוס אשראי לעסקאות נדל"ן. אנשי החברה, מלווים את הלקוח לאורך כל תהליך מציאת המימון ובעת הצורך גם לאחריו, במתן ייעוץ עסקי, ניהול תקציב, הכנת תוכנית עסקית והפקדת דו"חות עבור הגורמים המלווים וכו'.

אנשי המקצוע של אלוני-האפט מתחילים בביצוע חקר שוק וניתוח מצב החברה; הם בודקים את כדאיות העסקה המדוברת, מכינים את התכנית העסקית ומבצעים משא ומתן עם מקורות המימון השונים, אותם איתרו כמתאימים, בכדי להשיג ללקוח תנאי הלוואה או תנאי אשראי נוחים ורווחיים, ככל האפשר.

אחת מצורות המימון הנפוצות עבור עסקאות נדל"ן פרטיות היא הלוואת משכנתא, המתארת הלוואה בריבית נמוכה ולטווח ארוך כנגד שיעבודו של נכס מקרקעין. עם זאת, גיוס אשראי לעסקאות נדל"ן יכול ללבוש גם צורות מימון אחרות; פתרונות ייחודים לעסקאות נדל"ן מסחרי או הלואות אחרות, שאינן מחייבות שיעבוד של הנכס. בכל מקרה, ובעיקר במידה ומדובר בהלוואות עסקיות, חשוב לבדוק מסלולים רבים ומגוונים, המוצעים על ידי מקורות המימון השונים, בכדי לוודא ששיעורי ההחזר רווחיים; כלומר, ששיעורם המצטבר נמוך מההכנסות (למשל אם רכישת הנכס הינה להשקעה, יש לבדוק כי תזרים מזומנים המתקבל מתוך השכרתם הינו חיובי).

המחלקה המשפטית והכלכלנים של אלוני האפט הלוואות לעסקים, מתמצאים בכל הקשור לחוזי נדל"ן וחוקי מיסוי מיוחדים לתחום; הם נמצאים בקשר שוטף עם כל המוסדות הכלכליים העוסקים בתחום ומסייעים לך בדרך לקבלת האשראי, מציאת המסלול הכדאי ביותר, חסכון בבזבוז כספים,  זירוז ויעול הליכי הרישום והבירוקרטיות הנלוות.

עסקאות נדל"ן יכולות להניב תוצאות רווחיות מאד, גם אם הסכום הראשוני שבידיכם אינו קטן יחסית. יעוץ עסקי מקצועי יכול להדריך אתכם כיצד למנף את הכסף ולוודא שההחזרים קטנים מסך ההכנסות הפוטנציאליות. תנאי אשראי הם המפתח להצלחת העסקה והקפדה על כל סעיף, כל סיפרה וכל פרט, עשויה לחסוך עשרות אחוזים ולהכריע בין רווח להפסד.